Thermomax DF 400 20

Vaakumkollektorid Thermomax DF 400 20

Thermomax 400-20
Thermomax DF 400 otsevoolu vaakumkollektorid kuuluvad vaakumkollektorite tippklassi. Suurbritannia ettevõtte Kingspanil Environmental Ltd poolt toodetud vaakumkollektoreid võib pidada üheks kõige tõhusamaks antud tüüpi toodete hulgas. Kollektoris kasutatakse ühe seinalist vaakumtoru, msi tagab kõrge effektiivsuse. Antud tüüpi vaakumkollektorit võib kasutada erinevateks paigaldusteks ning Thermomax DF 400 vaakumkollektorit võib paigaldada ka vertikaalselt seinale.

Kasutuskohad

Thermomax DF 400 20 vaakumkollektor on varustatud 20 vaakumtoruga, läbimõõt 65 mm. Soojuskandja vedelik saab soojuse otse absorberilt (otsevoolu tehnoloogia). Kollektorid on loodud töötama nii suurtes kui ka väikesemates päikesekütte süsteemides. Efektiivsuse suurenemine töötemperatuuride kasvades muudab need ideaalseks lahenduseks hoonete küttesüsteemide toetuseks või kasutamiseks tööstuslikes süsteemides.

TEHNILISED ANDMED

Solar Keymark sertifikaat

 

Vask on kõige traditsioonilisem vaakumkollektorites kasutatav materjali ja seda mitmel põhjusel. Muuhulgas iseloomustab vaske kõrge soojusjuhtivus, vastupidavus, paindlikkus ja lihtne ühendatavus torustikuga. Thermomax DF vaakumkollektoris kasutatav absorber on pärast pärast torustikuga ühendamist pressitud, et saavutada korrapärast pinda. Absorberi ja torustiku vaheline keevitus kulgeb terves ulatuses, mis tagab maksimaalse mehaanilise tugevuse ja täieliku soojuse ülekanduvuse.

Madala rauasisaldusega sooda-laimi klaasi iseloomustab homogeenne struktuur ja eriti kõrge päikesekiirguse läbilaskvuse võime (kõrgem, kui laial levinud levinud boorsilikaatklaasil).Soda-laimi klaasist vaakumtoru suudab säilitada konstantset vaakumi taset kogu kollektori eluea vältel.

Otsevoolu vaakumkollektor tagab ühtlase soojuse kogumise kõikidest torudest. Võrreldes heat-pipe kollektoritega on otsevoolu vaakumkollektorid suurema tõhususega (mõni protsent). Neid tuleb täpselt valida vastavalt hoone soojusenergia vajadustele vältimiseks soojuskandja vedeliku liigset soojenemist ja sellest tulenevat negatiivset mõju päikesekütte süsteemi komponentidele. Kasutades otsevoolu kollektoreid ei pea jälgima kollektori maksimaalse kaldenurga lubatavust. Thermomax DF 400 vaakumkollektoreid võib paigaldada ka ebatavalistesse kohtadesse, näiteks kinnitada hoone seinale.

możliwości zabudowy kolektora KSR10 na ścianie

Thermomax DF 400 vaakumkollektoreid võib paigaldada ebatavalistesse ja raskesti ligipääsetavatesse kohtadesse, näiteks väga kõrgele viilkatusele. Torude paigaldamsel on võimalik muuta absorberi kalde nurka. Pöördenurka ei tohiks olla rohkem kui 25 °, siis ei tekita absorberid üksteisele varju, isegi väga kõrgel asetseva päikese korral. Vaakumtorude ja kollektori ühendamine on mugav, seda saab teha üks inimene.

Disain ja funktsionaalsus

kolektory próżniowe Hewalex

Thermomax DF 400 vaakumkollektorid on kaasaegse disainiga. Korpuse valmistamisel on kasutatud vastupidavat ja esteetilist materjali. Kõrgeima kvaliteediga klaas ja vask absorberi selektiivne Tinox kate muudavad Thermomax DF 400 vaakumkollektori väga atraktiivseks.

Selektiivset PVD (Physical Vapour Deposition) katet iseloomustab kõrgeim  efektiivsust, sest neeldub 95% päikesekiirgusest ja soojuse eraldumine on minimaalne (5%). Thermomax vaakumkollektoritel on PVD Tinox kate, mis sobib väga hästi tööks kõrgetel temperatuuridel.

produkcja rur próżniowych kolektora słonecznego

Kingspan Environmental Ltd  vaakumtorusid iseloomustab kõrgeim vaakumi tase, mida antud liiki seadmete turul pakutakse. See on 10-6mbar (tavaliselt 10-3 to 10-5 mbar). 10-6mbar (0,0001 Pa) tähendab, et 99,9999999% õhust on toru seest eemaldatud. Tänu sellele on soojuskadu absorberi kaudu peaaegu täielikult kõrvaldatud. Tõhus Thermomax vaakumkollektori effektiivsus ei sõltu peaaegu üldse ümbritseva keskkonna õhutemperatuurist ning sõltub peamiselt päikesekiirgusest.

Kõrge vasupidavus

Kingspan Environmental Ltd-l on üle 30 aastane kogemus tvaakumtorude tootmise alal. Ettevõte pakub nn. premium klassi tooteid, mis on ühe seinalised, kõrge efektiivsusega vaakumtorud. Ühena vähestest turul pakutavatest toodetest vastavad need rahe taluvuse normile EN12975-2. Katsetes kasutatakse 25 mm jääpalle, mis tabavad toru kiirusega 83 km / h.

Püsiv tõhusus kogu kasutusaja vältel

Vaakumi tase Thermomax torus ei muutu peaaegu üldse kollektori kasutusaja vältel  (25-30 aastat). See tagab, et kollektori tõhus jääb samale tasemele kogu aeg. Sooda-laimi klaas peatab gaasi molekulide kandumise torusse. Lisaks on igal torul nn. getter, mis neelab gaasi molekule (CO, CO2, N2, H2, H2O), mis võivad sattuda torusse. Getter annab samuti märku vaakumi tasemest – kui toru on katki, katub toru seestpoolt heleda katega. 

Garantii

Gwarancja

Alates 1990ndatest on Hewalex taganud oma klientidele pikima garantii, mida üldse päikesekütte seadmete valdkonnas pakutaks. Kollektori garantii on 10 aastat ja vaakumtorude garantii on 20 aastat. Minimaalsete piirangute tõttu on garantii tingimused ühed parimad, mida valdkonnas pakutakse.

Head tehnilised lahendused ja täpne ehitus

Thermomax vaakumkollektoreid toodetakse Kingspan Environmental Ltd tootmisüksuses Põhja-Iirimaal. Ettevõte on üks väheseid Euroopa tootjatest, kes toodab nn. premium klassi vaakumkollektori torusid Euroopas. Täisautomaatne tootmisliini tagab täpse tootmisprotsessi, mis on absoluutne nõue ühe seinalise vaakumtoru puhul, kuis klaas on kombineeritud metalliga.

10 standard garantiid ja 20 aastat garantiid vaakumtorudele

Thermomax DF vaakumkollektoritel on 10 aastane standardgarantii, mis ületab sarnaste seadmete tavapärase garantiiaja. Esimesed Kingspan Environmental Ltd. vaakumkollektorid on paigaldatud üle 25 aasta tagasi ja valdav enamus on nendest jätkuvalt töös. Tuginedes pikaajalisele kogemusele antakse vaakumtorudele garantii 20 aastat.

Miks valida Hewalexi poolt pakutavad päikesekütte seadmed?

Rohkem kui 25 aastat kogemust parima kvaliteediga toodete pakkumisel.
Kõrge kasutegur on tõestanud Solar Keymarki sertifikaadiga.
Eriti hea hinna, kvaliteedi ja tõhususe suhe.
Palju paigaldamise ja kasutamise võimalusi.
10-aastane tootja garantii.
Tugev ja stabiilne tootja – tagatud on järeldeenindus ja varuosade kättesaadavus.
Päikeseenergia – kõige odavam ja lihtne kasutada.
Tehnoloogia ja tehnilsed lahendused on kasutusel 40 riigis.