2100FTLPAC

HEWALEX plaatkollektorid

Plaatkollektor KS2100F TLP AC on parima hinna ja kvaliteedi suhtega. Laserkeevitatud kiirgusneelaja on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest – alumiiniumist ja vasest (Al-Cu). Kõrge efektiivsuse saavutamiseks kasutatakse 3,2 mm klaasi, mis tagab kõrge päikesekiirguse läbilaskvuse ja kõrge selektiivsusega TiNOX Classic® kattega absorberit (PVD tehnoloogia). Plaatkollektori korpuse küljed ja põhi on korralikult isoleeritud soojusisolatsiooniga.

Kasutusvaldkonnad

Plaatkollektor KS2100F TLP AC on sobilik nii väiksematese kui ka suurtesse päikesekütte süsteemidesse. Plaatkollektorit saab kasutada nii tarbevee ja basseinivee soojendamiseks kui ka keskkütte toetuseks. Soovituslik paigaldamise kalle maapinna suhtes on 30 kuni 45°. Plaatkollektori raamide komplekt võimaldab neid paigaldada erinevatele katustele, aga ka seintele ja maapinnale.

Tehasegarantii 10 aastat

Paralleelse ühendusega kiirgusneelajaks (absorberiks) on vasest torud ja alumiiniumleht pindala on 1,82 m2

PVD

Absorber on kaetud väga selektiivse TiNOX Classic® (titaan oksiid) kattega, mis neelab päikesekiirgust (neeldumiskoefitsient on 95% ja kiirgavus 5%).

Suure päikesekiirguse läbilaskvusega struktuurne klaas (91,6%, klass U1)

Isolatsioon

Täielik korpuse soojusisolatsioon – külgedel 200 m ja põhjal 40 mm

tulu

Väga hea kvaliteedi ja hinna suhe

Solar Keymark

Solar Keymark sertifikaat tõendab kvaliteeti ja vastupidavust

Hewalex

Hewalex – tunnustatud päikesekollektorite tootja, kuuludes tootmismahtudelt Euroopa TOP 10 hulka

Struktureeritud U1 klassi läbilaskevõimega karastatud klaas võimaldab suurepärast optilist efektiivsust 75,3%, mida kinnitab Solar Keymarki sertifikaat (011-7S2822 F). 40 mm paksune kivivillast soojusisolatsioon koos 20 mm seinaisolatsiooniga tagab väikese soojuskao. Alumiiniumist korpus tagab kaitse väliste mõjutuste ja korrosiooni eest. Peale selle, pulbervärvitud korpus on katusel  väga esteetiline.

Plaatkollektori KS2100F TLP AC tehniline kirjeldus

Alumiinium-vask absorberid on Euroopa päikesekollektorite turul ühtseks standardiks. Alumiiniumplaadi kasutamine võimaldab valmistada väiksema tootmiskuluga kergemat kollektorit. Samal ajal hoitakse kvaliteeti ja efektiivsust samaväärsel tasemel nagu vasest absorberi puhul. Laserkeevitus tagab maksimaalse vastupidavuse ja mehaanilise tugevuse, ühendades alumiiniumplaadi ja vasest torustiku ning loob suurepärase kuumuse keskkonna soojuse edastamise. Lisaks sellele iseloomustab laseriga keevitatud absorberit kõrge esteetiline välimus.

Karastatud klaasi iseloomustab päikese kiirguse kõrge läbilaskvus – kõrgeim U1 klass, peaaegu 92% päikese kiirgusest läbib klaasi ja jõuab kollektori sisemusse, avaldades ettenähtud mõju absorberile. Kõik standardile PN-EN 12975-2 kohased testid vastupidavuse osas on edukalt sooritatud, mida kinnitab Solar Keymarki sertifikaat. Katsetuste hulgas oli koormuskindlus (lumi, tuul, koormus ~ 100 kg / m2), löögikindlus, takistuse vastupanuvõime (tuul, ~ 100 kg / m2) ja vastupidavus rahele (jääpallid läbimõõduga 25 mm).

Plaatkollektori korpus peab kaitsma seda ebasoodsatest keskkonnatingimuste eest, olema paindumatu, tihe ja vastupidav korrosioonile. KS2100F TLP AC kollektori korpus on valmistatud paksemast alumiiniumist. Klaasi ühendamiseks kollektori korpusega kasutatakse vastupidavat lahendust nii töötemperatuuri, niiskuse kui ka UV-kiirguse suhtes. Korpus on pulbervärvitud. Standardvärv on RAL 7022, kliendi soovil on võimalik pakkuda erilahendusi värvi valiku osas.

 Selektiivne PVD kate (95%/5%)

PVD kate (sinine kate) on kõrge efektiivsusega päikesekollektorite turustandard. Metallilise ja keraamilise katte väljatöötamine toimub PVD tootmisprotsessis (Physical Vapour Deposition). Selektiivset PVD-katet iseloomustab suurim tõhusus tänu 95% -lise päikesekiirguse neeldumisele, kusjuures kaod väga väikesed (mitte rohkem kui 5%).

izolacja cieplna kolektora słonecznego

Kollektori korpus on varustatud soojusisolatsiooniga – põhi ja seinad. Soojusisolatsiooni paksus sobib tagab, et kollektorit on sobilik kasutamiseks ka külmemas keskkonnas. KS2100F TLP AC kollektor sobib nii Skandinaavia riikidele kui ka Eestile. Soojusisolatsioon on valmistatud kivivillast ja kivivill säilitab oma omadused kogu päikesekollektori kasutusaja jooksul..

Plaatkollektor KS2100F TLP AC on vastavalt standardile PN-EN 12975-2 läbinud termilise šoki ja pikaajalise ülekuumenemise katsed. Stagnatsioonitemperatuur +201,2° C näitab konstruktsiooni kõrget efektiivsust ja vastupidavust ülekuumenemisele. Katsete ajal hoitakse selliseid kõrgeid temperatuure, et kontrollida, kas kollektori komponentidel puudub kahjustus. Kaitse tagavad peamiselt torustiku konfiguratsioon, mis võimaldab kiiresti ja automaatselt eemaldada absorberist soojuskandja vedeliku juba stagnatsiooni algfaasis. See kaitseb päikesekütte süsteemi termiliste kahjustuste eest.

Paralleelse ühendusega absorberit iseloomustab väike vedeliku voolu taksitus (isegi 20-30 korda väiksem kui ühtse toruna valmistatud absorberis). See võimaldab kollektorite paigaldamisel suuremat vahemaad katuse ja päikesekütte boileri vahel. Veelgi enam, ka ringluspump tarbib vähem energiat. Suurema voolukiirusega käitamine vähendab soojuskadusid ja ja suurendab kollektori efektiivsust. Madal voolu takistus võimaldab järjestikku ühendada suurema arvu kollektoreid.

KS2100F TLP AC plaatkollektorid on varustatud 3/4″ ühendustega. Paigaldamisel kasutatavad VITON® Du Pont tihendid on vastupidavad mehaanilisele ja keemilisele koormusele temperatuuridel vahemikus -40° kuni +220° C. Kollektoriga sobivate ühendusdetailide kasutamine kõrvaldab tihenduspindade kahjustamise ohu. Paigalduse teostamine on kasutajale lihtne ja kiire.

10 years warranty

Alates 1990-ndatest aastatest on Hewalex andnud oma klientidele pikima garantii päikesekütte kollektorite turul. Standard tehasegarantii KS2100F TLP AC kollektorile on 10 aastat. Hewalexi garantiitingimused parimad nii kestuse kui ka  minimaalsete piirangute poolest.

Head tehnilised lahendused ja täpne valmistamistehnoloogia

zgrzewanie ultradźwiękowe absorbera miedzianego

produkcja obudowy kolektora płaskiego

Lahendused väikestele ja suurtele

25-aastase ajaloo jooksul on tarnitud päikesekollektorid rohkem kui 140 000 hoonele või objektile. Selle aja jooksul on toodetud ligi 500.000 plaatkollektorit. Hewalexi poolt toodetud päikesekütte süsteeme kasutatakse nii ühepereelamutes kui ka suurtes kortermajades, hotellides, büroohoonetes, meditsiiniasutustes ja tööstushoonetes.

kolektory płaskie Hewalex na dachu domu jedorodzinnego
kolektora płaskie Hewalex na dachu budynku mieszkalnego
kolektora płaskie Hewalex na dachu budynku mieszkalnego
 kolektory płaskie Hewalex w budynku szkolnym

Miks valida päikesekollektorite tootjaks Hewalex?

  • Rohkem kui 25 aastat kogemust parima kvaliteedi pakkumisel
  • Solar Keymark sertifikaadiga tõestanud suur efektiivsus
  • Eriti hea hinna, kvaliteedi ja tõhususe suhe
  • Palju paigaldus- ja kasutusvõimalusi
  • 10-aastane tootjagarantii
  • Tugev ja stabiilne tootja = hea juurdepääs müügijärgsetele teenustele
  • Päikeseenergia – odavaim, lihtne kasutada
  • Tehnoloogia- ja konstruktsioonilahendused on tõestanud ennast 40 ekspordituru
  • Hewalex kuulub Euroopa TOP 10 plaatkollektorite tootjate hulka
  • Hewalex kuulub maailma TOP 20 plaatkollektorite tootjate hulka

KS2100FTLP AC plaatkolektori tehnilised andmed

Parameetrid
Pikkus: 2020 mm
Laius: 1019 mm
Kõrgus: 90 mm
Üldpindala: 2,06 m²
Kasulik pindala: 1,820 m²
Vedeliku maht: 0,85 l
Kaal 37 kg
Optiline efektiivsus 75,3 %
Soojusülekande koefitsient a1: 3,168 W/(m²K)
Soojusülekande koefitsient a2: 0,012 W/(m²K²)
Garantii: 10 aastat