Firmast

ESTIFEuropean Solar Thermal Industry Federation (ESTIF), mille liikmete hulka kuulub ka Hewalex, hinnangu kohaselt oli Eestis 2011 aastal kasutuses 4720 m2 päikesekollektoreid, mida oli küll rohkem kui Lätis või Leedus, kuid võrreldes Euroopa riikides kasutusel oleva 37,5 miljoni m2-ga on Eestis päikesekollektorite laialdasema kasutusele võtmine üsna algusjärgus (ava fail).


Smart ACOÜ Smart AC
on Hewalex toodete esindajaks Eesti Vabariigis. Loodame, et meie poolt pakutavas tootevalikus on olemas just Teile sobiv toode –  eramule sobiv päikesekütte komplekt või lahendus kortermajale, mis annab küttekuludelt märkimisväärse säästu ja suurendab Eesti inimeste teadlikust päikeselt tuleneva tasuta energia kasutusvõimaluste osas.

India-China1Päikeseenergia toodete turul on Hiina ja India riigid, kelle toodangu osakaal selles valdkonnas jõudsalt kasvab. Sellele vaatamata arenevad pidevalt ka Euroopas asuvad tootjad ning eurooplased eelistavad endiselt nende toodangut, nagu nad endiselt eelistavad Euroopa automarke Hiina omadele.

Laser weldingHewalex on tunnustatud Euroopa tootja, kes on on päikesekollektoreid tootnud juba üle 20 aasta. Hewalexi tootmisüksus asub Krakowi lähedal Poolas, kuhu on rajatud kaasaegsel tehnoloogial põhinev tootmisbaas koos laoga.

MarketHewalexi toodangut müüakse kõikides Euroopa riikides, aga ka USA-s, Kanadas, Brasiilias, Hiinas ja paljudes teistes riikides. Hewalexi kaasaegne tehnoloogia garanteerib toodete kõrge kvaliteeti ja tootlikkuse aastakümneteks.

Solar Keymark1Hewalexi tooted vastavad Euroopas kasutatavale Solar Keymark ja EN 12975 standarditele. Hewalex toodete kõrge kvaliteedi kinnituseks on kollektoritele kehtiv 10 aastane tootjagarantii.

logo eng (1)Vaadake tutvustavat videot Hewalex tootmisprotsessist, et veenduda, et tegemist on kaasaegset tehnoloogiat ja tootmisprotsessi omava ettevõttega, kelle toodang pakub rahulolu aastakümneteks (ava video).